Pakiet startowy

Opłata startowa Biegu na Monte Cassino wynosi 300 zł. Na każdego uczestnika czeka atrakcyjny pakiet startowy. Co się w nim znajduje?

1. Koszulka okolicznościowa

Podstawowym elementem pakietu startowego jest okolicznościowa koszulka, wykonana z najwyższej jakości materiałów przeznaczonych do uprawiana sportu. Odpowiedni rozmiar i rodzaj koszulki (damska lub męska) wybierasz podczas rejestracji. Pamiętaj, że preferowane rozmiary koszulek będą wydawane zgodnie z kolejnością rejestracji. W przypadku braku żądanego rozmiaru wydany będzie rozmiar najbliższy określonemu podczas rejestracji.

2. Numer startowy

Każdy biegacz otrzyma unikatowy numer startowy z oznaczeniem nazwiska żołnierze w intencji którego biegnie.

3. Wino białe i czerwone

Dwie butelki włoskiego, lokalnego wina - białe i czerwone - z limitowanej serii wyprodukowanej specjalnie z okazji Biegu na Monte Cassino.

4. Treking na Monte Cassino

Elementem towarzyszącym Biegowi na Monte Cassino będzie treking - wyjątkowa wędrówka na Monte Cassino, historycznym szlakiem jakim zdobywali wzgórze polscy żołnierze. Udział w nim jest fakultatywny i bezpłatny.

5. Cegiełka na budowę pomnika

Z każdej opłaty startowej organizator przeznaczy 100 zł na rzecz budowy pomnika gen. Władysława Andersa. Każdy z uczestników otrzyma imienny certyfikat z podziękowaniem.

ODBIÓR PAKIETÓW STARTOWYCH

Odbiór pakietów 14-15.05.2022 Teatro Manzoni sito in Piazza Diamare w godzinach 14:00-20:00 oraz w dniu zawodów 15.05.2022 w godzinach 08:00-09:30.

PAMIĘTAJ!

Warunkiem otrzymania i odbioru pakietu startowego jest: wypełnienie formularza rejestracyjnego na naszej stronie internetowej, dokonanie opłaty startowej w kwocie 300 złotych oraz okazanie ważnego certyfikatu medycznego.

Organizator

Organizator

Partner medialny

Partner

Partner technologiczny

Partner merytoryczny