Jak zostać uczestnikiem Biegu na Monte Cassino?

Rejestracja do biegu jest szybka i prosta. Przed jej rozpoczęciem warto zapoznać się z poniższym opisem.

1. Na dedykowanej stronie internetowej wypełniasz formularz rejestracyjny podając swoje dane. Możesz stworzyć nowe konto użytkownika lub wykorzystać już istniejące, jeśli masz za sobą udział w naszych wcześniejszych imprezach (np. Biegnij Warszawo czy Maszeruję Kibicuję).

2. Podczas rejestracji wybierasz rodzaj koszulki startowej (damska lub męska) oraz jej rozmiar.

3. Uiszczasz opłatę startową w wysokości 300 złotych wybranym przez siebie kanałem płatniczym. Masz do wyboru płatność kartą, przelewem online lub BLIK-iem. Pamiętaj, że kwota opłaty startowej pokrywa wyłącznie udział w biegu, bez kosztów podróży i zakwaterowania.

4. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz od nas stosowne powiadomienie. Następnie dokonujesz wyboru jednej z 1057 osób, ku pamięci której pobiegniesz. To liczba żołnierzy, którzy zginęli pod Monte Cassino wraz z gen. Władysławem Andersem i jego małżonką. Po wykonaniu tego kroku jesteś pełnoprawnym uczestnikiem biegu.

6. Przed wyjazdem do Włoch udajesz się na badania lekarskie i wypełniasz certyfikat medyczny. Jest to bardzo ważne dla Twojego zdrowia.

7. Na miejscu odbierasz pakiet startowy. Pamiętaj, żeby mieć przy sobie w/w certyfikat oraz potwierdzenie rejestracji. To ostatnie możesz wydrukować bezpośrednio ze swojego konta utworzonego podczas rejestracji.

Formularz rejestracyjny

Organizator

Organizator

Partner medialny

Partner

Partner technologiczny

Partner merytoryczny